Hallituksen lisäksi löydät täältä motoristipastoreiden, jäsensihteerin ja talousvastaavan tiedot!

Hallitus 2020:
Mika Saarinen, puheenjohtaja
Timo Qvist, varapuheenjohtaja
Ari Lehtinen, sihteeri
Anu Endén, jäsen
Minna Järvinen, jäsen
Timo Nikko, jäsen
Pentti Puputti, jäsen
Reijo Ruotsalainen, varajäsen
Hannu Suomi, varajäsen

Puheenjohtaja

Mika Saarinen
puheenjohtaja@gospelriders.fi
mika.saarinen@gospelriders.fi
040 502 2004
Aapontie 8, 01900 Nurmijärvi

Varapuheenjohtaja

Timo Qvist
timo.qvist@gospelriders.fi
044 323 0911
Ylivieska

Mediavastaava

Reijo Ruotsalainen
media@gospelriders.fi
reijo.ruotsalainen@gospelriders.fi
0400 562 088
Hiekkakatu 26, 67100 Kokkola

Jäsenvastaava

Pekka Vesamäki
jasenkirjuri@gospelriders.fi
pekka.vesamaki@gospelriders.fi
0400 734 240
Kulokummuntie 12, 33610 Tampere

Talousvastaava

Pertti ”Jawa” Kiukainen
talous@gospelriders.fi
pertti.kiukainen@gospelriders.fi
050 524 2462
Ainonpolku 17 A 5, 39100 Hämeenkyrö

Suomen Talous-Perintä Oy
Valtakatu 10, 39200 KYRÖSKOSKI

GR -lehden päätoimittaja

Jukka Parkkinen
kerholehti@gospelriders.fi
jpw.parkkinen@gmail.com
044 045 1001
Pengertie 21 C, 45700 Kuusankoski

 

Kerhokaupan vastaavat

Kerhotarvikekaupasta vastaa Lahden alueen muodostama materiaalitiimi
materiaali@gospelriders.fi