Hallituksen lisäksi löydät täältä motoristipastoreiden, jäsensihteerin ja talousvastaavan tiedot!

Hallitus 2018:
Mika Saarinen, puheenjohtaja
Jukka Parkkinen, varapuheenjohtaja
Anu Endén, sihteeri
Tapani Hämäläinen, jäsen
Timo Nikko, jäsen
Timo Qvist, jäsen
Jarmo Ruuska, jäsen
Reijo Ruotsalainen, varajäsen
Hannu Suomi, varajäsen

Puheenjohtaja

Mika Saarinen
puheenjohtaja@gospelriders.fi
mika.saarinen@gospelriders.fi
040 502 2004
Aapontie 8, 01900 Nurmijärvi

Varapuheenjohtaja

Jukka Parkkinen
jpw.parkkinen@gmail.com
044 045 1001
Pengertie 21 C, 45700 Kuusankoski

Mediavastaava

Reijo Ruotsalainen
media@gospelriders.fi
reijo.ruotsalainen@gospelriders.fi
0400 562 088
Hiekkakatu 26, 67100 Kokkola

Jäsenvastaava

Pekka Vesamäki
jasenkirjuri@gospelriders.fi
pekka.vesamaki@gospelriders.fi
0400 734 240
Kulokummuntie 12, 33610 Tampere

Talousvastaava

Pertti ”Jawa” Kiukainen
talous@gospelriders.fi
pertti.kiukainen@gospelriders.fi
050 524 2462
Ainonpolku 17 A 5, 39100 Hämeenkyrö

Suomen Talous-Perintä Oy
Valtakatu 10, 39200 KYRÖSKOSKI

GR -lehden päätoimittaja

Juhani Partanen
kerholehti@gospelriders.fi
juhani.partanen@gospelriders.fi
0400 656 084
Käpykuja 12, 54500 Taavetti

Kerhokaupan vastaavat

Kerhotarvikekaupasta vastaa Lahden alueen muodostama materiaalitiimi
materiaali@gospelriders.fi